دوره های آموزش زبان کودکان

موسسه زبان کیهان

موسسه های زبان کیهان و کاسپین ارائه دهنده ی کلاس های آموزش زبان انگلیسی بر اساس تقویت و آموزش مهارت های چندگانه زبان است.این موسسه ها آماده برای ارائه ی دوره های  آموزش زبان انگلیسی برای سنین متفاوت از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان میباشد.

معرفی دوره های آموزش  برای کودکان

اساتید مقاطع کودک همگی دوره های ویژه تربیت مدرس جهت تدریس در این رده سنی را گذرانده و به مباحث روانشناسی مربوط به تدریس کودکان آگاه هستند. علاوه بر این دوره های آموزشی متفاوتی برای مربی های مربوط به همان مقطع سنی توسط اساتید و کارشناسانی برتر از تهران برگزار میشود.

رده سنی کودکان

 آموزش زبان انگلیسی به کودکان مختص رده سنی ۸ تا ۱۲ می باشد. 

کتاب های آموزشی کار شده جهت دوره

کتاب آموزشی مورد استفاده برای این مقطع سنی سری کتاب های family and friends   از انتشارات  آکسفورد  است که در ۵ کتاب آموزشی elementry  شامل سطوح starter و۱ ,۲ ,۳ و ۴ برای زبان آموزان ارائه شده است , این دوره ها از سطح  Starterدر ۲ ترم  برای زبان‌آموزانی که در مراحل اولیه یادگیری زبان انگلیسی همراه با مهارت های خواندن و نوشتن هستند، شروع می شود و تا کتاب family and friends 4 که هر کدام در ۳ ترم میباشد در مقاطع بالاتر ادامه می یابد. در موسسه های کیهان و کاسپین در کلیه ی مقاطع علاوه بر کتاب اصلی (Student’s Book)، کتاب کار در منزل یا  Work Book نیز در کلاس  کارمی شود.

همچنین تکالیفی از قبیل Song و Video جهت کار در منزل منطبق با محتوای هر درس  در کتاب های اصلی وجود دارد که پاسخگوی نیازهای یادگیری زبان انگلیسی این گروه سنی است.و همچنین با صلاح دید اساتید مربوط در هر سطح از کتابهای داستان مربوط به همان سطح نیز استفاده میشود. قابل ذکر است که در هر ترم کلاس های speaking  رایگان مختص مقطع کودکان برای تقویت سطح مکالمه ی زبان آموزان با حضور اساتید برجسته تشکیل میشود. همچنین نکته حائذ اهمیت این است که زبان آموزان کودک در این مقطع بهتر است در روز مدت زمانی را برای تمرینات زبان خود اختصاص داده تا نتیجه ی مطلوب را دریافت نمایند.

 

دوره آموزش زبان کودک
دوره آموزش زبان کودک

دوره های آموزشی کودکان

دوره آموزش زبان کودک

دوره های آموزشی ۸ تا ۱۲ سال

 

زبان آموزان در کلاس های  زبان کودکان پس از آشنایی با  زبان انگلیسی  و همچنین مطالعه کلمات ساده و روزمره زبان تمامی توانایی های خود در امر زبان را تقویت کرده . علاوه بر این دوره های آموزش زبان انگلیسی به کودکان در نهایت منجر به تقویت چهار مهارت زبانی به ویژه مکالمه زبان انگلیسی کودکان می گردد.

.پس از پایان این مقطع، دانش آموزان مفهوم کلی آنچه بیان می شود را میفهمند، ولی گاها با مشکلاتی مواجه می شوند.

آن ها توانایی خواندن و نوشتن متون ساده را داشته و همچنین از شرکت در مباحث و مکالماتی در مورد   موضوعاتی که برایشان آشنا بوده و یا به آن ها علاقمند هستند،تمایل نشان داده همچنین در این مقطع زبان آموزان می توانند در مکالمات کودکانه پیشرفته تری در زبان انگلیسی شرکت کرده و صحبت نمایند.

در پایان هر ترم نیز کارنامه ی مختص آن ترم شامل نمره ی کلاسی , نمره میان ترم و نمره ی پایانترم به هر دانش آموز داده میشود .