دوره آموزشی زبان نوجوانان

موسسه زبان کیهان

موسسه های زبان کیهان و کاسپین ارائه دهنده ی کلاس های آموزش زبان انگلیسی بر اساس تقویت و آموزش مهارت های چندگانه زبان است.این موسسه ها آماده برای ارائه ی دوره های  آموزش زبان انگلیسی برای سنین متفاوت از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان میباشد.

 معرفی دوره های آموزش  برای نوجوانان

نوجوانان زبان آموز با پشت سر گذاشتن ترم های پایین تر و استمرار و تلاش در یادگیری زبان به نوعی با زبان انگلیسی بیش از پیش آشنا می گردند به این شکل آنها برای مواجه شدن  با موقعیت های روزمره و مرتبط با این امر آماده می شوند، بلکه توانایی فهم و  ودرک  مطالب  به زبان انگلیسی که عمدتا در خارج از کشور استفاده می گردد برایشان بیشتر فراهم می گردد. کتاب های این دوره، سری  connect بوده و در ۳ سطح(۹ترم)شامل سطوح  1,2,3 تدریس می شوند.

مقاطع دوره های آموزشی نوجوانان


Connect 1

در این مقطع، دانش آموزان بر مهارتهای نوشتاری و بیان جملات ساده مسلط بوده و می توانند در تبادل اطلاعات ساده شرکت کنند. در این مرحله، دایره لغات آنها کم  است. لغات و واژگان انگلیسی در این سطح بیشتر بر روی انگلیسی روزمره تمرکز دارد. گرامر در این سطح از سطوح قبلی پیشرفته تر بوده و مکالمه زبان انگلیسی در مورد موضوعاتی روتین و روزانه تمرین می شود.


Connect 2

در این سطح، زبان آموزان مفهوم کلی آنچه بیان می شود را درک می کنند، ولی در برخی از موارد با مشکلاتی نیز مواجه می شوند. آن ها قابلیت خواندن و نوشتن متون ساده را داشته و توانایی شرکت در مکالمه های مرتبط به موضوعاتی که برایشان آشنا بوده و یا به آن ها علاقمند هستند، را دارند. لغات انگلیسی این سطح پیشرفته تر بوده. گرامر این سطح هم گسترده تر بوده است.

دوره آموزشی زبان نوجوانان
دوره آموزشی زبان نوجوانان

دوره های آموزشی برای نوجوانان

دوره آموزشی زبان نوجوانان

دوره های آموزشی برای نوجوانان

Connect3

در این مقطع، زبان آموزان متون بلند تر را متوجه می شوند و می توانند به راحتی در زبان دوم ارتباط برقرار نمایند. هرچند بعضی از لغات و گرامرها برایشان همچنان دشوار است. لغات در  این سطح به شکل جامع تری بیان شده ..

علاوه بر آن در این مقطع،  یادگیری لغات و اصطلاحات انگلیسی در قالبی دلچسب و لذت بخش، مورد استفاده قرار می گیرد. جمع بندی دروس در پایان هر Unit در قالب پروژه های متنوع و جذاب فردی یا گروهی، تقویت تمام مهارت ها به ویژه توانایی مکالمه انگلیسی (speaking)، آموزش زبان با ترکیب دو جنبه استفاده روزمره و آکادمیک در حد دروس عمومی مدارس، تدریس فرهنگ کشورهای انگلیسی زبان در قالب متنهای جذاب و همچنین آموزش گرامر و لغات انگلیسی با روشهای مدرن از جمله ویژگی های منحصر به فرد این دوره هستند. همچنین قابل ذکر است که در هر ترم کلاس های speaking  رایگان مختص مقطع نوجوانان برای تقویت سطح مکالمه ی زبان آموزان با حضور اساتید برجسته تشکیل میشود.

هدف اصلی در مقطع نوجوانان ، تربیت زبان آموزانی است که روان و صحیح انگلیسی صحبت میکنند و می توانند از علم خود به بهترین نحو برای برقراری ارتباط و ساخت عبارات انگلیسی استفاده نمایند.